Zbultran

logo

Výlet s meditací na vrchol Bacína

Bacín

Bacín

Po našem prvním výletu na Bacín vyjevili někteří touhu se na mystický vrcholek vrátit a v klidu zde meditovat. Takže jsme ho uskutečnili, jen ti co nejvíc chtěli jít znovu, zůstali doma neboť je lenost zmohla.

A o co přišli ti co nešli? To

Zatím je možno si přečíst něco o Bacínu na internetu.

Zde je odkaz na Bacín jako místo posvátné a tady jako místo které se stalo rejdistěm mimozemšťanů. No a nakonec archeologická zpráva o nálezu.

Trasa: Vlakem do Berouna a pak po modré značce do Tetína (na vrchu Damil pravěké hradiště se zbytky valů). Na rozcestí Kodské polesí po zelené přes Tobolku kolem lomu s přírodním jezerem, dále před Vinařicemi na Bacín (zde meditace u keltského obětního jezírka a jeskyně). Pak zpět na zelenou kolem vrchu Mramor do Litně (Liteř). Tady pak podle chuti a sil buč do Srbska po modré a žluté nebo do Karlštejnu (po zelené). Cca. 30 km

Zbultran

poslat zpětnou vazbu k článku

Po vystoupení z vlaku byl proveden nácvik likvidace dvou vilných násilníků turistickou hůlkou.
V Kodě jsme se napili z posvátné léčivé studánky, kam chodívali i keltové.
Po krátké krizi, kdy jsem chtěl zůstat na jehličí a vyhřívat se na zimním sluníčku.
.. jsme v nedalekém lomu našli hojnč zkamenčlin a ...
.. dokonce jsme spatřili vítčzství přírody nad asfaltem, z kterého rostla mladá borovice.
Až jsme dorazili na Bacím, kde jsme ...
.. pořídili vrcholové foto ...
.. fotku u obětního jezírka a ...
dokonce u průrvy, kam házeli naši předkové obětiny (možná i lidské), popili Bordoaux a k tomu pojedli domácí chléb se sýrem.
Před koncem Hroch pořídil medovinu, kterou jsme ztrestali.
A to už je západ slunce nakonec při cestě na vlak do Třebánč.

Koukněte na autora na akupunktuře.

so 27. dubna 2019

Půjde se v sobotu 27. dubna. Sraz na Smíchovském nádraží 8:30. Vlakem z Praha Smíchov v 8:46 do Loděnice 9:23. (Vlak z Plzně přijede v 9:34) Takže tu počkáme na bratra Petra. Je tu museum Ostře sledovaných vlaků, které se tu točily. Pak jdeme po zelené TZ ke Kapli sv. Antonína Paduánského se studánkou. Po zelené TZ se vrátíme na rozcestí s modrou TZ a pokračujeme po ní až na rozcestí se zelenou Bubovice – u lomu a po zelené na červenou Propadlé vody. Po červené TZ pak do Sv. Jana pod Skalou a pak Cestou Vojty Náprstka do Berouna na nádraží. Trasa na mapě – https://mapy.cz/s/3q5WH

© Zbultran | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Keltové